do kasy suma: 0,00 zł

Kosze świąteczne dla firm

Utrzymywanie odpowiednich relacji z kontrahentami, partnerami handlowymi czy pracownikami jest ważne w każdym biznesie. Chcesz na święta wywrzeć na klientach, podwładnych lub dostawcach dobre wrażenie? Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiednich i profesjonalnych prezentów? Eco Box zachęca do zapoznania się z poniższą kolekcją. 

Twórz niezapomniane i profesjonalne wrażenia biznesowe z koszami świątecznymi dla firm

Cenimy Twój biznes i reputację. Rozumiemy, że to, jaki prezent podarujesz, jest w pewnym sensie odzwierciedleniem polityki Twojego przedsiębiorstwa. Dlatego każda kompozycja została przez nas starannie zapakowana. Możesz wybierać spośród różnych stylów dekoracyjnych. Naszą misją jest przekształcenie skromnych z pozoru koszy w profesjonalne prezenty. Tak, aby gotowe realizacje pozostawiały niezatarte wrażenia. Nasza oferta eksploduje kolorami, smakami i stylami. W tej kolekcji szczególnie skupiamy się, aby wprawić odbiorcę w świąteczny nastrój. Skupiamy się na tradycji i smakach przypominających magiczne chwile. Dlatego też prezenty te zawierają różnorodne, świąteczne przysmaki:

  • herbaty,

  • gorzkie czekolady z rozgrzewającymi dodatkami,

  • marmolady o smaku pomarańczy,

  • wina.

Kupując u nas, możesz zaprezentować najlepsze specjały polskiej oraz włoskiej gastronomii. Słodkie lub słone, kwaśne lub gorzkie, mocne lub delikatne — smaki te zaspokoją wszystkie gusta. Wszystkie produkty zamawiamy od najlepszych producentów.

To idealne prezenty dla klientów, współpracowników, czy też kadry kierowniczej. Sprawiają, że każdy czuje się doceniony. Jest to wszakże bardzo ważna część w misji każdego biznesu.

Kosze świąteczne dla firm — podsumowanie od Eco Box

Przejrzyj naszą kolekcję i zadbaj o to, aby świąteczne życzenia w Twoim biznesie były czymś więcej niż słowami. Służymy pomocą niezależnie od tego, czy chcesz wysłać klientowi pojedynczy prezent, czy sprezentować ich więcej wielu firmom. Skorzystaj z porad naszych ekspertów, a następnie zamów wybrane kosze online.

Zalecamy, aby do prezentów, które otrzymasz od Eco Box, dodać artykuły promocyjne Twojego biznesu. Może to być logo, karta z życzeniami czy też firmowy gadżet.

CZEKOLADOWY KUFER CZEKOLADOWY KUFER
Producent: Eco box
Cena: 359,00 zł
szt.
zobacz więcej
KAWA, CZEKOLADA I COŚ NA SŁODKO KAWA, CZEKOLADA I COŚ NA SŁODKO
Producent: Eco box
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
POMARAŃCZOWY KUFER POMARAŃCZOWY KUFER
Producent: Eco box
Cena: 379,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZAPACH ŚWIĄT ZAPACH ŚWIĄT
Producent: Eco box
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl